Zapraszamy do współpracy

W związku ze stałym rozwojem medycyny oraz chęcią wprowadzania najnowszych standardów metod leczenia w naszych Ośrodkach „Twoja Przychodnia – Szczecińskie Centrum Medyczne” oraz „Twoja Przychodnia – Centrum Medyczne Nowa Sól” pragnie zaprosić Państwa do nawiązania współpracy w zakresie prowadzenia badań klinicznych.

Posiadamy wykwalifikowaną specjalistyczną kadrę medyczną oraz personel pomocniczy, który ma doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych. Ośrodki nasze wyposażone są w nowoczesną aparaturę medyczną, spełniającą najwyższe standardy.

Nasz zespół

W naszym zespole są osoby z bardzo dużym doświadczeniem medycznym, jak i uczące się, w trakcie specjalizacji, z wielkimi ambicjami gotowe uczestniczyć aktywnie w rozwoju medycyny. Posiadamy specjalistów mających kompetencje oraz predyspozycje do prowadzenia badań klinicznych. Jesteśmy Ośrodkiem, który zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną dla Naszych pacjentów przy współpracy z wieloma szpitalami i przychodniami specjalistycznymi, dzięki temu pod naszą opieką pozostaje szeroka grupa pacjentów.

Specjalistyczna opieka zdrowotna

Zajmujemy się specjalistyczną opieką zdrowotną w zakresie dermatologii, diabetologii, gastroenterologii, ginekologii, hematologii, kardiologii, neurologii, ortopedii, pediatrii, pulmonologii, reumatologii i urologii na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Chcąc aktywnie wpływać na rozwój medycyny, pragniemy zaangażować się szerzej w proces leczenia, poprzez udział w badaniach klinicznych, które pozwolą nam zastosować nowatorskie metody leczenia pacjentów.

Skontaktuj się

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie badań klinicznych prosimy o kontakt telefoniczny z Dyrektorem Badań Klinicznych - Jakubem Koterasem.