Dla osób cierpiących na np. alzheimera, parkinsona, walczących z nowotworami i innymi źródłami przewlekłego bólu może być to przełomowa informacja. W Polsce po latach oczekiwania zezwolono na sprzedaż jednego gatunku konopi leczniczych, a jednym z pierwszych miejsc, gdzie mogą nam przepisać ten lek i określić jego dawkowanie, jest nowosolska Twoja Przychodnia.

13 kwietnia w Zamku w Wiejcach odbyła się XVI Konferencja Szkoleniowa Internistów ZIemi Lubuskiej. Nie mogło nas tam zabraknąć. Nasza prelegentka - Agata Bednarek przybliżałyła lekarzom rodzinnym i internistom temat badań klinicznych. Zobaczcie jak było.

6 kwietnia w Galaxy Centrum odbyła się akcja Zdrowie pod Kontrolą kwiecień 2019 organizowana przez IFMSA-Poland Oddział Szczecin Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne przygotowała dla Was stoisko z pomiarem ciśnienia, BMI, glukozy i trójglicerydów.

Badania kliniczne na zlecenie międzynarodowych korporacji farmaceutycznych – brzmi nie tylko poważnie, ale też odlegle, a okazuje się, że coś takiego ma już od jakiegoś czasu miejsce w Nowej Soli...

Wielkie otwarcie już za nami, a przed nami wytężona praca, by nasi pacjenci mieli najlepszą opiekę w pięknych wnętrzach zabytkowego budynku.  Zobaczcie jak wyglądało.