NowoczesnaKomfortowapracownia endoskopowa w Szczecinie

Badanie endoskopowe polega na wprowadzeniu do wnętrza jamy ciała sondy wyposażonej w kamerę, która pozwala lekarzowi na dokładną ocenę stanu organów wewnętrznych. Zaletą tego badania jest także możliwość jednoczesnego przeprowadzenia szybkich zabiegów, np. usunięcia polipów, a także pobranie wycinka do dalszych badań histopatologicznych.

Umów się na wizytę już teraz:

Image
0
Czas trwania gastroskopii
0
Czas trwania kolonoskopii
0
Długość przewodu
0
Średnica przewodu
Image

Gastroskopia

Gastroskopia jest podstawowym, bezpiecznym i najskuteczniejszym badaniem górnego odcinka przewodu pokarmowego (przełyk, żołądek, dwunastnica). Jest ona metodą zarówno diagnostyczną, jak i leczniczą. 
Polega na oglądaniu błony śluzowej przewodu pokarmowego dzięki wprowadzeniu giętkiego aparatu przez jamę ustną lub jamę nosową pacjenta. Dowiedz się więcej.

Kolonoskopia

Kolonoskopia to podstawowe badanie umożliwiające obejrzenie wnętrza jelita grubego przy użyciu miękkiego i giętkiego aparatu o grubości palca wskazującego- kolonoskopu. 
Ma na celu ocenę błony śluzowej jelita grubego. Kolonoskopia polega na wprowadzeniu urządzenia do wnętrza jelita grubego przez odbyt i poprowadzenia go do jelita cienkiego. Dowiedz się więcej.

Image
Image

Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne

Badania wykonujemy w Szczecinie, na ulicy Słowackiego 19. Mieściła się tu wiele lat przychodnia ZOZ Zdroje, którą przeniesiono do szpitala przy ulicy Św. Wojciecha. Dostosowaliśmy budynek do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Została wybudowana m.in. winda wewnętrzna i zewnętrzna.

Z racji tego, iż budynek znajduje się pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków, przywróciliśmy jego dawny wygląd i świetność - odnowiliśmy fasadę, wymieniliśmy stolarkę okienną i drzwiową z zachowaniem dotychczasowych oryginalnych detali. Odtworzyliśmy również historyczny płot wokół budynku.

Gastroskopia

Gastroskopia

Gastroskopia jest podstawowym, bezpiecznym i najskuteczniejszym badaniem górnego odcinka przewodu pokarmowego
Kolonoskopia

Kolonoskopia

Kolonoskopia to podstawowe badanie umożliwiające obejrzenie wnętrza jelita grubego przy użyciu miękkiego i  giętkiego aparatu o grubości palca wskazującego-kolonoskopu.
Cennik

Cennik

Zapoznaj się z cenami naszych usług.

Zgody na badanie

Zgody na badanie

Pobierz dokumenty PDF.

Zarejestruj się na badanie endoskopowe w Szczecinie

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Zgoda jest wymagana.
Image

Twoja Przychodnia 
Szczecińskie Centrum Medyczne

ul. Słowackiego 19
71-434 Szczecin